Prášková lakovna, mokrá lakovna, tryskání, poradenství - K-servis Tce, s.r.o.

Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)

Aktuální zakázka

aktualni-zakazka

 

 

 

Oblíbené články

Online

Právě připojeni - hostů: 8 

Tryskání, Pískování

Tryskání (pískování) za sucha

tryskaci-jednotkaOtryskávání (abrazivní tryskání) - jde o proces mechanického opracování povrchu proudem tryskacího média, při kterém dochází k odstraňování nečistot (okují, zbytků nataveného písku, i starých nátěrových systemů, korozního napadení atd.).

Naše společnost používá jako tryskací médium pro suché tryskání ve čtyřech tryskacích soupravách vysokopecní strusku, ocelové granuláty a pro speciální povrchy balotinu, různé typy korundů (oxidů hliníku) apod..

Více informací...
 

Bezprašné tryskání (pískování za vlhka)

Mokré tryskání (pískování)Provádíme bezprašné tryskání pomocí přistrojů torbo®. Tyto přístroje jsou vhodné zejména pro čištění povrchů, předúpravu povrchů před nanášením nátěrových hmot nebo prováděním sanačních prací.

Díky možnostem, které torbo® přístroje poskytují pro bezprašné tryskání, je možno s nimi provádět nejen hrubé a běžné, ale i velmi šetrné čištění povrchů, takže je lze využít jak při sanacích betonových povrchů, tak i např. při odstraňovaní starých nátěrů ze štukových omítek a při čištění památek (pískovec, traverin, dřevo).

V závislosti na výkonu použitého kompresoru mají prakticky neomezený dosah tryskacích hadic a jsou konstruovány tak, že jsou schopny čerpat vodu z beztlakového zásobníku. Dá se s nimi tedy pracovat i v místech, kde nejsou k dispozici žádné stávající rozvody.

mokre-tryskani-porovnaniBezprašné tryskání

 

Metalizace

metalizaceMetalizace, neboli šopování je nanášení kovových povlaků žárovým nástřikem, je určena k povrchové ochraně oceli a jiných kovů před korozí. Vytvořená vrstva kovu zabraňuje průniku vlhkosti a kyslíku k povrchu kovu a tím zabraňuje vzniku koroze a několikanásobně prodlužuje životnost takto opracovaných (metalizovaných) celků. Stříkaný povrch musí být předupraven tryskáním.

Více informací...
 
>> Home Tryskání (pískování)

Sanace betonových konstrukcí

Sanace betonových konstrukcí
Provádíme sanace a reprofilace betonových povrchů na konstrukcích dopravní infrastruktury jako jsou betonové a kamenné mosty, opěrné zdi, pilíře a další.

Mokrá lakovna

mokralakovna
Mokrá lakovna - Společnost K-servis se, kromě práškového lakování, ve velké míře zabývá aplikacemi mokrých barev.

Dozor a inspekce pro lakovny

Tloušťkoměr Elcometer 456 - Dozor a inpekce
Korozní technik společnosti K-servis dohlíží na provádění povrchových úprav, vyhodnocuje rizika korozních napadení, ekonomiku návratnosti povrchové ochrany atd.