Prášková lakovna, mokrá lakovna, tryskání, poradenství - K-servis Tce, s.r.o.

Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)

Aktuální zakázka

aktualni-zakazka

 

 

 

Oblíbené články

Online

Právě připojeni - hostů: 2 

Navrhování ochranných nátěrových systémů a volba materiálů

Email Tisk PDF

Navrhování ochranných nátěrových systémů a volba materiálůExistence koroze a provádění služeb v protikorozní ochraně si vyžaduje velmi dobrou znalost problematiky celé škály korozních prostředí, aplikačních metod a způsobů ochran materiálů. Společnost disponuje certifikovanou osobou se statutem korozní inženýr, který nejenže dohlíží na provádění povrchových úprav, ale rovněž navrhuje ochranné systémy, komunikuje se zákazníky a snaží se vyjít vstříc jeho potřebám a potřebám samotného umístění budoucího díla nebo údržby díla stávajícího.

V praxi jde o sjednocení navrhovaného systému s korozním prostředím, kde bude výrobek umístěn, volby nejvhodnějších materiálů se zřetelem na ekonomickou otázku a výběr vhodné aplikační metody. Ve všech případech jsou nutné základní znalosti o místě, korozním prostředí, skladbě a designu materiálů a dílů, a požadované životnosti a záruky.

Navrhování ochranných nátěrových systémůnavrch-ochrannych-systemu-koroze2

 
>> Home Navrhování nátěrových systémů

Mokrá lakovna

mokralakovna
Mokrá lakovna - Společnost K-servis se, kromě práškového lakování, ve velké míře zabývá aplikacemi mokrých barev.

Dozor a inspekce pro lakovny

Tloušťkoměr Elcometer 456 - Dozor a inpekce
Korozní technik společnosti K-servis dohlíží na provádění povrchových úprav, vyhodnocuje rizika korozních napadení, ekonomiku návratnosti povrchové ochrany atd.