Prášková lakovna, mokrá lakovna, tryskání, poradenství - K-servis Tce, s.r.o.

Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)

Aktuální zakázka

aktualni-zakazka

 

 

 

Svářeni

Dále zajišťujeme ve spolupráci se společností ERGOWELD s.r.o. opravy, a renovace svařováním v odvětvích strojní, stavební a chemické výroby.

Oblíbené články

Online

Právě připojeni - hostů: 20 

Navrhování ochranných nátěrových systémů a volba materiálů

Email Tisk PDF

Navrhování ochranných nátěrových systémů a volba materiálůExistence koroze a provádění služeb v protikorozní ochraně si vyžaduje velmi dobrou znalost problematiky celé škály korozních prostředí, aplikačních metod a způsobů ochran materiálů. Společnost disponuje certifikovanou osobou se statutem korozní inženýr, který nejenže dohlíží na provádění povrchových úprav, ale rovněž navrhuje ochranné systémy, komunikuje se zákazníky a snaží se vyjít vstříc jeho potřebám a potřebám samotného umístění budoucího díla nebo údržby díla stávajícího.

V praxi jde o sjednocení navrhovaného systému s korozním prostředím, kde bude výrobek umístěn, volby nejvhodnějších materiálů se zřetelem na ekonomickou otázku a výběr vhodné aplikační metody. Ve všech případech jsou nutné základní znalosti o místě, korozním prostředí, skladbě a designu materiálů a dílů, a požadované životnosti a záruky.

Navrhování ochranných nátěrových systémůnavrch-ochrannych-systemu-koroze2

 
>> Home Poradenství, Inspekce Navrhování nátěrových systémů

Sanace betonových konstrukcí

Sanace betonových konstrukcí
Provádíme sanace a reprofilace betonových povrchů na konstrukcích dopravní infrastruktury jako jsou betonové a kamenné mosty, opěrné zdi, pilíře a další.

Laminování z epoxidových pryskyřic

Laminování
Provádíme laminace nádrží na kapaliny a průmyslových bazénů, opravy původních laminací a přípravu podkladu pro aplikaci laminovaných vrstev.

Dozor a inspekce pro lakovny

Tloušťkoměr Elcometer 456 - Dozor a inpekce
Korozní technik společnosti K-servis dohlíží na provádění povrchových úprav, vyhodnocuje rizika korozních napadení, ekonomiku návratnosti povrchové ochrany atd.