Prášková lakovna, mokrá lakovna, tryskání, poradenství - K-servis Tce, s.r.o.

Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)

Aktuální zakázka

aktualni-zakazka

 

 

 

Svářeni

Dále zajišťujeme ve spolupráci se společností ERGOWELD s.r.o. opravy, a renovace svařováním v odvětvích strojní, stavební a chemické výroby.

Oblíbené články

Online

Právě připojeni - hostů: 30 

Dozor a inspekce:

Email Tisk PDF
Korozní technik společnosti K-servis dohlíží na provádění povrchových ochran, vyhodnocuje rizika korozních napadení, ekonomiku návratnosti povrchové ochrany atd.. Pro tyto činnosti je možné použít tyto přístroje a vybavení:
- Přístroje a zařízení pro zjištění kvality nátěrových hmot (natahovací pravítka, viskozitní pohárky, sady pro zjištění přítomnosti chloridů na oceli, zjištění povrchového napětí - smáčivosti podkladu a další)

provádíme dozor a inspekci stavebdozor-inspekce
 
>> Home Poradenství, Inspekce Dozor a inspekce

Sanace betonových konstrukcí

Sanace betonových konstrukcí
Provádíme sanace a reprofilace betonových povrchů na konstrukcích dopravní infrastruktury jako jsou betonové a kamenné mosty, opěrné zdi, pilíře a další.

Laminování z epoxidových pryskyřic

Laminování
Provádíme laminace nádrží na kapaliny a průmyslových bazénů, opravy původních laminací a přípravu podkladu pro aplikaci laminovaných vrstev.

Dozor a inspekce pro lakovny

Tloušťkoměr Elcometer 456 - Dozor a inpekce
Korozní technik společnosti K-servis dohlíží na provádění povrchových úprav, vyhodnocuje rizika korozních napadení, ekonomiku návratnosti povrchové ochrany atd.