Prášková lakovna, mokrá lakovna, tryskání, poradenství - K-servis Tce, s.r.o.

Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)

Aktuální zakázka

aktualni-zakazka

 

 

 

Oblíbené články

Online

Právě připojeni - hostů: 8 

Poradenstvi, Dozor, InspekceDozor a inspekce:

Email Tisk PDF
Korozní technik společnosti K-servis dohlíží na provádění povrchových ochran, vyhodnocuje rizika korozních napadení, ekonomiku návratnosti povrchové ochrany atd.. Pro tyto činnosti je možné použít tyto přístroje a vybavení:
- Přístroje a zařízení pro zjištění kvality nátěrových hmot (natahovací pravítka, viskozitní pohárky, sady pro zjištění přítomnosti chloridů na oceli, zjištění povrchového napětí - smáčivosti podkladu a další)

Více informací...
 

Navrhování ochranných nátěrových systémů a volba materiálů

Email Tisk PDF

Navrhování ochranných nátěrových systémů a volba materiálůExistence koroze a provádění služeb v protikorozní ochraně si vyžaduje velmi dobrou znalost problematiky celé škály korozních prostředí, aplikačních metod a způsobů ochran materiálů. Společnost disponuje certifikovanou osobou se statutem korozní inženýr, který nejenže dohlíží na provádění povrchových úprav, ale rovněž navrhuje ochranné systémy, komunikuje se zákazníky a snaží se vyjít vstříc jeho potřebám a potřebám samotného umístění budoucího díla nebo údržby díla stávajícího.

Více informací...
 
>> Home

Mokrá lakovna

mokralakovna
Mokrá lakovna - Společnost K-servis se, kromě práškového lakování, ve velké míře zabývá aplikacemi mokrých barev.

Dozor a inspekce pro lakovny

Tloušťkoměr Elcometer 456 - Dozor a inpekce
Korozní technik společnosti K-servis dohlíží na provádění povrchových úprav, vyhodnocuje rizika korozních napadení, ekonomiku návratnosti povrchové ochrany atd.