Prášková lakovna, mokrá lakovna, tryskání, poradenství - K-servis Tce, s.r.o.

Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)

Aktuální zakázka

aktualni-zakazka

 

 

 

Oblíbené články

Online

Právě připojeni - hostů: 6 

Poradenství pro práškovou lakovnu

Laminování a výrobky z epoxidových pryskyřic

Laminování a výrobky z epoxydových pryskyřice  Provádíme laminace nádrží na kapaliny a průmyslových bazénů, opravy původních laminací a přípravy podkladu pro aplikaci laminovaných vrstev. Dále kompletujeme potrubní linky a dodáváme výrobky z laminátů (epoxidových pryskyřic) jako jsou pororošty, zábradlí, lávky, potrubí, nádrže a další. Naším hlavním partnerem a dodavatelem navíjecí technologie je Finská společnost SULMU Oy, (www.sulmu.fi), která má letité zkušenosti na Evropském trhu a i v Čechách již tuto technologii uplatnila v elektrárenském průmyslu. (elektrárna Chvaletice, -Vřesová ).

Mechanické a estetické charakteristické rysy FRP dílů (zábradlí, pororoštů) se nemění dokonce ani v chemickém prostředí. Mechanické vlastnosti jsou zajištěny vysokým množstvím skla užívaného při jejich výrobě, přibližně v objemu 60 - 70 procent, a také technologií výroby, která dovoluje umístění skleněných vláken v hlavním tlakovém směru. Toto uspořádání zaručuje extrémně mechanicky odolné vlastnosti těchto výrobků. Tyto výrobky jsou velmi dobře hodnoceny nejen díky snadné montáži, ale i životností, své nízké hmotnosti - vzhledem k transportním nákladům ale především pro svou bezúdržbovou existenci.

Více informací...
 

Dozor a inspekce:

Korozní technik společnosti K-servis dohlíží na provádění povrchových ochran, vyhodnocuje rizika korozních napadení, ekonomiku návratnosti povrchové ochrany atd.. Pro tyto činnosti je možné použít tyto přístroje a vybavení:
- Přístroje a zařízení pro zjištění kvality nátěrových hmot (natahovací pravítka, viskozitní pohárky, sady pro zjištění přítomnosti chloridů na oceli, zjištění povrchového napětí - smáčivosti podkladu a další)

Více informací...
 

Navrhování ochranných nátěrových systémů a volba materiálů

Navrhování ochranných nátěrových systémů a volba materiálůExistence koroze a provádění služeb v protikorozní ochraně si vyžaduje velmi dobrou znalost problematiky celé škály korozních prostředí, aplikačních metod a způsobů ochran materiálů. Společnost disponuje certifikovanou osobou se statutem korozní inženýr, který nejenže dohlíží na provádění povrchových úprav, ale rovněž navrhuje ochranné systémy, komunikuje se zákazníky a snaží se vyjít vstříc jeho potřebám a potřebám samotného umístění budoucího díla nebo údržby díla stávajícího.

Více informací...
 
>> Home Inspekce

Sanace betonových konstrukcí

Sanace betonových konstrukcí
Provádíme sanace a reprofilace betonových povrchů na konstrukcích dopravní infrastruktury jako jsou betonové a kamenné mosty, opěrné zdi, pilíře a další.

Mokrá lakovna

mokralakovna
Mokrá lakovna - Společnost K-servis se, kromě práškového lakování, ve velké míře zabývá aplikacemi mokrých barev.

Dozor a inspekce pro lakovny

Tloušťkoměr Elcometer 456 - Dozor a inpekce
Korozní technik společnosti K-servis dohlíží na provádění povrchových úprav, vyhodnocuje rizika korozních napadení, ekonomiku návratnosti povrchové ochrany atd.