Prášková lakovna, mokrá lakovna, tryskání, poradenství - K-servis Tce, s.r.o.

Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)

Aktuální zakázka

aktualni-zakazka

 

 

 

Svářeni

Dále zajišťujeme ve spolupráci se společností ERGOWELD s.r.o. opravy, a renovace svařováním v odvětvích strojní, stavební a chemické výroby.

Oblíbené články

Online

Právě připojeni - hostů: 17 

Nová Hala lakovny

Důležitými prvky tryskacího boxu jsou šroubový kompresor s elektromotorem a integrovanou sušičkou CSD 102 T/8,0 bar, stabilní tlaková nádoba o objemu 10 m3, mobilní filtrační jednotka a zařízení Norclean.

Hala, jejíž součástí je již zmíněný tryskací box, o rozměrech 13,4m x 30,6m je uzpůsobena pro snadnou manipulaci , kterou zajišťují 2 mostové jeřáby (nosnost: 2 x 5000kg), vysokozdvižný vozík o nosnosti 3 500 kg a koleje vedoucí jak do boxu, tak do haly.

Na západní straně haly jsou vbudována elektricky poháněna vrata, díky kterým je zvýhodněna nakládka a vykládka objemných vozidel.P1360264

prášková lakovnatryskací box

P1360263

 
>> Home Lakovna Nová Hala lakovny

Sanace betonových konstrukcí

Sanace betonových konstrukcí
Provádíme sanace a reprofilace betonových povrchů na konstrukcích dopravní infrastruktury jako jsou betonové a kamenné mosty, opěrné zdi, pilíře a další.

Laminování z epoxidových pryskyřic

Laminování
Provádíme laminace nádrží na kapaliny a průmyslových bazénů, opravy původních laminací a přípravu podkladu pro aplikaci laminovaných vrstev.

Dozor a inspekce pro lakovny

Tloušťkoměr Elcometer 456 - Dozor a inpekce
Korozní technik společnosti K-servis dohlíží na provádění povrchových úprav, vyhodnocuje rizika korozních napadení, ekonomiku návratnosti povrchové ochrany atd.