Prášková lakovna, mokrá lakovna, tryskání, poradenství - K-servis Tce, s.r.o.

Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)

Aktuální zakázka

aktualni-zakazka

 

 

 

Svářeni

Dále zajišťujeme ve spolupráci se společností ERGOWELD s.r.o. opravy, a renovace svařováním v odvětvích strojní, stavební a chemické výroby.

Oblíbené články

Online

Právě připojeni - hostů: 18 

Mokrá lakovna

Email Tisk PDF
tekuté nátěrové hmotyMokrá lakovna - Společnost K-servis se kromě práškového lakování ve velké míře, zabývá aplikacemi mokrých barev (mokrá lakovna). Největší podíl tvoří dvoukomponentní nátěrové hmoty se specializací na infrastrukturu, chemické, papírenské a strojní zařízení. Po předúpravě povrchu odmaštěním nebo abrazívním tryskáním následuje aplikace nátěrových hmot, zpravidla vysokotlakými zařízeními v kombinaci s ručním prováděním pásových nátěrů, a to především v nepřístupných místech tak, jak určují normativy.

Vysokotlaké stříkání ( airless, airmix ) je velmi efektivní způsob nanášení nátěrových hmot pro (mokré lakovny) různých viskozit odlišných podkladů. Nátěrová hmota je stlačena vysokotlakým pístovým čerpadlem na velmi vysoký tlak až 45 Mpa na trysce při rychlosti až 250 m.s-1. Dle povrchu a členitosti výrobku lze používat různé trysky, které se liší množstvím průtoku a úhlem stříkání. Tento druh nanášení je velmi výkonný s přiměřenými ztrátami. Tímto způsobem aplikace je možné nanést vrstvu nátěrové hmoty až 1000 µm v jedné operaci za použití příslušné NH.

Tato zařízení jsou mobilní, lze jich tedy využít v plné míře na stavbách, nebo na provádění údržbových nátěrů.

Souběžně s těmito zařízeními disponujeme elektrostatickým nanášením tekutých nátěrových hmot. Zařízení velmi významně omezuje ztráty nátěrových hmot a zvyšuje efektivitu provádění povrchových úprav pro malé profily, dráty, tyče, trubky apod.

 
>> Home Lakovna Mokrá lakovna

Sanace betonových konstrukcí

Sanace betonových konstrukcí
Provádíme sanace a reprofilace betonových povrchů na konstrukcích dopravní infrastruktury jako jsou betonové a kamenné mosty, opěrné zdi, pilíře a další.

Laminování z epoxidových pryskyřic

Laminování
Provádíme laminace nádrží na kapaliny a průmyslových bazénů, opravy původních laminací a přípravu podkladu pro aplikaci laminovaných vrstev.

Dozor a inspekce pro lakovny

Tloušťkoměr Elcometer 456 - Dozor a inpekce
Korozní technik společnosti K-servis dohlíží na provádění povrchových úprav, vyhodnocuje rizika korozních napadení, ekonomiku návratnosti povrchové ochrany atd.