Prášková lakovna, mokrá lakovna, tryskání, poradenství - K-servis Tce, s.r.o.

Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)

Aktuální zakázka

aktualni-zakazka

 

 

 

Vzdělávejte se pro růst! – pracovní příležitosti

certifikace-iso-9001-cz

Certifikace ISO 9001:2015

certifikace-iso-9001-cz

Oblíbené články

Online

Právě připojeni - hostů: 4 

Kombinované ( duplexní ) povlaky

Email Tisk PDF

Jedná se o povrchy kovového povlaku (Zn, Al) v kombinaci s mokrými nátěrovými hmotami. Tyto způsoby se doporučují do silných korozních prostředí, případně s požadavky na dekorativnost povrchů. Je možné dosáhnout velmi dobrých antikorozních vlastností s dlouhou životností celého systému. Životnosti u těchto povrchových ochran jsou velmi vysoké, je prokázáno, že kombinované povlaky se vyznačují až 2,5krát vyšší ochrannou účinností než součet ochranných účinností každé její části.

Společnost K-servis tyto povlaky aplikuje zejména pro specializované firmy provádějící výstavby mostů, dopravní infrastrukturu, ocelové konstrukce pro České dráhy, Ředitelství silnic a dálnic ČR a chemicky korozně namáhaná prostředí.

Všechny povlaky z organických i vodouředitelných hmot aplikujeme do korozních prostředí od C3 až do Im3 dle ČSN EN ISO 12944-5. Rovněž se zabýváme aplikacemi protipožárních nátěrů společností SIKA (DuPont) a STACHEMA.

 
>> Home Lakovna Kombinované ( duplexní ) povlaky

Sanace betonových konstrukcí

Sanace betonových konstrukcí
Provádíme sanace a reprofilace betonových povrchů na konstrukcích dopravní infrastruktury jako jsou betonové a kamenné mosty, opěrné zdi, pilíře a další.

Mokrá lakovna

mokralakovna
Mokrá lakovna - Společnost K-servis se, kromě práškového lakování, ve velké míře zabývá aplikacemi mokrých barev.

Dozor a inspekce pro lakovny

Tloušťkoměr Elcometer 456 - Dozor a inpekce
Korozní technik společnosti K-servis dohlíží na provádění povrchových úprav, vyhodnocuje rizika korozních napadení, ekonomiku návratnosti povrchové ochrany atd.