Prášková lakovna, mokrá lakovna, tryskání, poradenství - K-servis Tce, s.r.o.

Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)

Actual order

aktualni-zakazka

 

 

 

Favorites

Online

We have 7 guests online

Nová Hala lakovny

There are no translations available.

novalakovnaFirma K-servis Tce s.r.o. vlastní externí halu, která se nachází v nedaleké obci s názvem Újezdeček, cca 5 km od sídla firmy. Tato hala je ve vlastnictví firmy přibližně dva roky a tento rok úspěšně dokončila výstavbu zcela nového tryskacího boxu o rozměrech š: 3,95m  x v: 3,2m  x d: 12,5m.

Důležitými prvky tryskacího boxu jsou šroubový kompresor s elektromotorem a integrovanou sušičkou CSD 102 T/8,0 bar, stabilní tlaková nádoba o objemu 10 m3, mobilní filtrační jednotka a zařízení Norclean.

Hala, jejíž součástí je již zmíněný tryskací box, o rozměrech 13,4m x 30,6m je uzpůsobena pro snadnou manipulaci , kterou zajišťují 2 mostové jeřáby (nosnost: 2 x 5000kg), vysokozdvižný vozík o nosnosti 3 500 kg a koleje vedoucí jak do boxu, tak do haly.

Na západní straně haly jsou vbudována elektricky poháněna vrata, díky kterým je zvýhodněna nakládka a vykládka objemných vozidel.P1360264

prášková lakovnatryskací box

P1360263

 
>> Home Paintshop Nová Hala lakovny

Sanitation of concrete construction

Sanitation of concrete constructionWe do sanitation and reprofilation of concrete surfaces on construction of traffic infrastructure as concrete and stone bridges, supporting walls, pillars and other.

Lamination from epoxide resin

Lamination and products from epoxide resin   We do lamination of reservoirs for liguid and pools, reparation of current lamination and preparation of the basis for application of laminate layers.

Supervision and ispection

coating-thickness-gauge-456Corrosive technician of the company K-servis supervises making of surface protection, evaluates risks of corrosive attack, economic return of the surface protection, etc.